הובלות בבית שאן

אולי אינכם מודעים לכך אך בית שאן היא עיר בעלת היסטוריה עשירה ותעיד על כך האמפיתיאטרון הגדול שיש בה. העתיקות בבית שאן מרתקות ומעידות על אופייה הייחודי של העיר במשך ההיסטוריה. אך אנו עוסקים בהווה ובעתיד ולא בעבר ונראה כי בית שאן נמצאת על מסלול של גדילה והתפתחות. כמובן שטוב תעשה המדינה אם תשקיע עוד בכרך זה ותפתח אותו מכיוון שבית שאן חזקה היא אינטרס של מדינת ישראל, אך נראה כי גם ללא השקעות הממשלה בית שאן הופכת לעיר ואם בישראל בעלת אמירה חזקה ואיכות חיים גבוהה. כך גם אין להתפלא כי ישנן יותר ויותר הובלות בבית שאן עקב העובדה כי אנשים רבים בוחרים לגור בה ולקבוע בה את מרכז חייהם. נראה כי זו מגמה שתלך ותגבר עם השנים ורק תתעצם לאורך זמן ואת זאת יש לקחת בחשבון.

הובלות בבית שאן – כיצד משפיע קן הרכבת החדש על ההובלות?

הגם שהממשלה לא ביצעה די השקעות בבית שאן, נראה כי בתחום אחד לא ניתן לבוא בטענות אליה. התחום הזה הוא הרכבת החדשה שנפתחה לבית שאן ומחברת אותה לחיפה ולמרכז הארץ. הרכבת היא צעד מבורך ביותר המוציא מן הלקסיקון את המושג פריפריה ומקרב את בית שאן אל המרכז. לא רק זאת אלא שהרכבת גם מחברת את בית שאן אל ירדן והופכת אותה לאטרקציה כלכלית שסביר שתשאיר חותם על העתיד לבוא. כך גם סביר שיותר ויותר ישראלים ינהרו אל בית שאן ויגדילו את אוכלוסיית העיר כמו גם יגדילו את המסחר בעיר. כך גם נראה כי הובלות בבית שאן תלכנה ותגבר וזאת תודות לרכבת החדשה  של בית שאן.

הובלות בבית שאן – אל תתפשרו על איכות המוביל

כמובן שכאשר אנחנו מבצעים הובלות בבית שאן אנחנו רוצים להיות בטוחים כי אנו עושים זאת עם המוביל האיכותי ביותר שיש. ככל שהמוביל יותר איכותי כך אנחנו יכולים להיות רגועים כי ההובלה אינה מתבצעת בצורה ירודה וכך אנחנו יכולים להיות רגועים בנוגע להובלה זאת.

הובלות בבית שאן